Energetika, elektroenergetika, građevinska, drvna i obrambena industrija neka su od područja za jačanje gospodarske suradnje Hrvatske i Egipta, istaknuto je u utorak na gospodarskom forumu u Kairu, izvijestili su iz Hrvatske gospodarske komore (HGK) koja je organizator foruma i odlaska predstavnika 20-tak tvrtki u Egipat.
“Za Hrvatsku je Egipat značajno tržište s više od 110 milijuna stanovnika, koje našim tvrtkama nudi brojne mogućnosti poslovne suradnje”, kazao je predsjednik HGK Luka Burilović. Vjeruje da će predstavnici tvrtki iz energetike, elektroenergetike, građevine, drvne i obrambene industrije te drugih sektora, ostvariti kvalitetne kontakte i povećati robnu razmjenu dviju zemalja.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu