Cijene nafte zadržale su se u četvrtak na međunarodnim tržištima ispod 67 dolara, balansirajući između naznaka snažne potražnje u SAD-u i nagađanja ulagača da bi popuštanje napetosti u rusko-američkim odnosima moglo otkloniti prijetnju opskrbi ruskom naftom.
Na londonskom je tržištu cijena barela nakon podneva bila gotovo ista kao na jučerašnjem zatvaranju trgovine i iznosila je 66,77 dolara. Značajnijih promjena nije bilo ni na američkom tržištu gdje se barelom trgovalo po 64,26 dolara.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu