Španjolska nacionalna policija (Policía Nacional) uhitila je 6. listopada prevaranta na Tenerifima u Španjolskoj, kao rezultat složene istrage koja uključuje četiri zemlje, objavio je Europol.
Vjeruje se da je osumnjičeni – 50-godišnji hrvatski državljanin – vodio složenu prevarantsku shemu kojom je od nesuđenih ulagača izvukao najmanje 5 milijuna eura. Do sada je identificirano preko 70 njemačkih žrtava.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu