“Očekujem nešto od vas”, rekao je Erdogan na povratku iz Katara, misleći na SAD. “Odobrite ovu (prodaju F-16) u svom Kongresu i mi zajedno poduzimamo ove korake istodobno”, citirao je Erdogana njegov ured za komunikacije.
Ostaje nejasno hoće li i kada američki Kongres krenuti s planom. Predsjednik SAD-a Joe Biden podržava prodaju, ali još uvijek postoji određena doza protivljenja u Kongresu.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu