U Danilovgradu je otvoren prodajno-servisni centar kamiona i autobusa njemačke MAN Grupe za Crnu Goru i Srbiju, na razini centara u državama EU, javlja RTCG.
Objekt je otvorio premijer Duško Marković. Iz vladine Službe za odnose s javnošću priopćeno da je vrijednost investicije veća od 2,3 milijuna eura. "U sljedećih nekoliko godina u Danilovgrad ulažemo više od 30 milijuna eura u kapitalnu infrastrukturu. Na jesen počinje gradnja bulevara od Podgorice, a zatim rekonstrukcija stare ceste. To će biti snažan poticaj za veću kvalitetu života u Danilovgradu i za investicije", poručio je Marković.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu