Srpska Agencija za licenciranje stečajnih upravitelja u svibnju organizira oko 30 prodaja pokretne i nepokretne imovine kompanija.
Među njima će se naći i 13 tvrtki iz Vojvodine. Kupcima su na raspolaganju zgrade, silosi, mlinovi, zemljište, mehanizacija, proizvodne hale i stanovi. Prva na redu je upravna zgrada s tri pomoćna objekta u Crvenki, vlasništvo stečajnog dužnika TP Venac iz Crvenke. Zatim slijedi druga prodaja nepokretne imovine Konekt grupe iz Novog Sada i prodaja nepokretne imovine poduzeća Novi dom – stolarija iz Debeljače.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu