Svjetska proizvodnja čelika stagnirala je na početku godine, izvijestilo je danas međunarodno udruženje proizvođača, prema čijim podacima Hrvatska usprkos povećanoj proizvodnji i dalje zauzima posljednje mjesto među zemljama Europske unije.
U prvom je ovogodišnjem mjesecu tako u svijetu proizvedeno 130 milijuna tona čelika, što je 0,4 posto manje nego u istom mjesecu prošle godine, pokazuje jučer objavljeno izvješće WorldSteel Association (WSA).
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu