Europska komisija je u kontaktu s hrvatskim vlastima u vezi s prijeporom oko primjene europskog uhidbenog naloga u Hrvatskoj i o tome se pitanju nije raspravljalo na današnjoj sjednici Europske komisije.
"Kao što znate, u tijeku su konzultacije s hrvatskim vlastima. Prošli tjedan dobili smo jamstva i na razini predsjednika vlade o namjerama Hrvatske. Budući da su konzultacije u tijeku, nemam o tome ništa više reći", rekla je glasnogovornica Europske komisije Pia Ahrenkilde Hansen, odgovarajući na upit je li se o tome razgovaralo na današnjem sastanku Komisije.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu