Dječak iz Chicaga obukao je policijsku uniformu, ušetao u policijsku postaju, dobio zadatak i proveo pet sati u patroli prije nego što su policajci otkrili da im društvo pravi 14-godišnjak.
Čikaška policija odmah je objavila da dječak nije dobio pištolj i nije ispisao nijednu kaznu. Njegovim “kolegama” nešto je postalo sumnjivo tek kad su vidjela na uniformi nedostaje jedna zvijezda, a dječak je zatim uhićen pod optužbom za lažno predstavljanje.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu