Inflacija u SAD-u trebala bi se do kraja godine spustiti sa sadašnjih povišenih razina paralelno normalizaciji stanja u opskrbi, izjavila je ministrica financija Janet Yellen.
Gospodarstvo se neujednačeno oporavlja u procesu otvaranja nakon višemjesečnih ograničenja uvedenih kako bi se suzbilo širenje koronavirusa, izjavila je Yellen u izlaganju pred pododborom Senata o prijedlogu proračuna za iduću godinu.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu