Diageo, najveći svjetski proizvođač alkoholnih pića poput viskija Johnnie Walker, objavio je povećanje godišnje dobiti od pet posto te porast ukupne prodaje za dva posto, na 9,9 milijardi funti.
Izvršni direktor Diagea Paul Walsh istovremeno je postavio nove ciljeve tvrtke kako bi povećao prodaju za šest posto. Diageu, unatoč padu prodaje na tržištima južne Europe, prodaja na tržištima u Latinskoj Americi, Aziji i Africi naglo je porasla.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu