Predstavljanje je otvorio predsjednik Udruge Mario Aunedi Medek, nakon kojeg je autorica Melita Pavlek predstavila sadržaj knjige kao i motivaciju za pisanjem upravo ovog priručnika.
Gosti predstavljanja, Miroslav Varga, stručnjak za online marketing i jedini Google trener u svojstvu šesterostrukog djeda te Barbara Slade Jagodić, jedna od prvih web novinarki, urednica, blogerica, vlasnica SEO agencije, kako sama kaže – i majka i poduzetnica, podijelili su svoje životne priče i motivaciju za radom.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu