Nakon kupnje Hotela View u Postirama i prodaje Cluba Adriatic, turistička kompanija Jadran Crikvenica godinu zaključuje još jednom transakcijom, krajem prošlog tjedna potpisali su ugovor o zakupu i upravljanju heritage hotela Stypia u središtu Crikvenice na deset godina. Radi se o hotelu u vlasništvu Krešimira Orlovića, poduzetnika iz Otočca u čijem je vlasništvu i resort Etno Garden na Plitvicama, a hotel je nakon lanjske obnove otvoren ovog proljeća. Hotel Stypia smješten je na glavnoj gradskoj šetnici uz more, ima 33 smještajne jedinice, restoran i multifunkcionalnu konferencijsku dvoranu, te je spomenik zaštićene baštine.
Osnaženi položaj na tržištu
Naime, radi se o objektu koji je po prvi put u turističke svrhe s radom krenuo davne 1930. godine kao pansion Wien. Ovo je deveti hotelski objekt na Crikveničkoj rivijeri u sastavu Jadrana. “Zakupom i preuzimanjem upravljanja ovim obnovljenim gradskim hotelom povećavamo našu turističku ponudu. Uz nastavak ulaganja u obnovu smještajnih kapaciteta u našem vlasništvu, povećanjem kategorizacije objekata i kvalitetom usluga, posebno ovogodišnjom kupovinom Grand hotela View na Braču, osnažujemo naš položaj na sve zahtjevnijem hrvatskom turističkom tržištu. Na taj način stvaramo uvjete za povećanjem, ne samo ukupnih prihoda kompanije, već i poslovne učinkovitosti i profitabilnosti, što je temeljna orijentacija naše tvrtke u godinama koje dolaze”, pojasnio je Ivan Safundžić, član Uprave Jadrana, dodajući da uz povećanje kapaciteta pred menadžmentom stoji i zahtjevna zadaća za kadrovskim ekipiranjima za predstojeću turističku godinu.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu