Rijeka Matuljska Tvornica industrijske i brodske opreme, koja je izdvojena iz riječkog 3. maja prije prodaje Uljaniku, u potpunoj je blokadi.
Porezna uprava blokirala je račun tvrtke, 80-ak radnika u štrajku je bog neisplaćenih plaća, a tvornica nema novca za nastavak proizvodnje. Državni ured za upravljanje državnom imovinom poziva se na Bruxelles koji bi daljnje pozajmice za plaće smatrao nedopuštenim potporama.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu