U Hrvatskom saboru danas je predstavljena kampanja Europskog parlamenta za europske izbore 2014., a predsjednik Sabora Josip Leko tom je prigodom izrazio nadu da će ti izbori građanima približiti EU i pružiti im osjećaj da mogu utjecati na budućnost Europe.
Leko je u uvodnom govoru podsjetio da će 500 milijuna građana EU slijedeće godine birati predstavnike u Europski parlament, prvi puta nakon stupanja na snagu Lisabonskog ugovora, a ujedno će indirektno birati i slijedećega predsjednika Europske komisije.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu