U svega 11 godina, između 2007. i 2018. broj poduzetnika u Hrvatskoj koji se bave taksi prijevozom povećao se za nevjerojatnih 4655 posto.
Naime, kako pokazuju podaci Financijske agencije o povijesnim rezultatima poslovanja poduzetnika u djelatnosti taksi službe, broj poduzetnika porastao je s njih 18 u 2007. na 838 u prošloj godini. U istom razdoblju broj zaposlenih povećan je s 44 u 2007. na 1404 u 2018. godini.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu