Uz epidemiološku situaciju, turistički rezultati na kraju ove godine u velikoj mjeri ovisit će o otvaranju granica na emitivnim tržištima, pri čemu je već najavljeno grupiranje zemalja prema dostupnosti automobilom.
O tome je bilo riječi i na jučerašnjoj videokonferenciji ministara turizma Europske unije, kao i provedbi ostalih preporuka za putovanja koje je Unija definirala prošlog tjedna.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu