Nadzorni odbor (NO) Zagrebačke banke na sjednici održanoj u utorak donio je odluku o imenovanju Miljenka Živaljića novim predsjednikom bančine Uprave u idućem mandatu, priopćeno je danas iz te banke.
Živaljić će od iduće godine na čelu Zagrebačke banke zamijeniti Franju Lukovića, kojem istječe redoviti 4-godišnji mandat. Na toj funkciji Luković je ukupno 22 godine.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu