Njemački ekonomski institut IFO i Zaklada hrvatskog državnog zavjeta (ZHDZ) potpisali su ugovor o suradnji na međunarodnom projektu pod nazivom "Kratkoročni i dugoročni uvjeti za jačanje održivog razvoja i zapošljavanja u Hrvatskoj", izvijestio je danas HDZ.
Potpis ugovora potvrda je dosadašnje višemjesečne intenzivne suradnje tog Instituta i ZHDZ-a, rekao je prilikom potpisivanja ugovora ravnatelj Uprave Zaklade Srećko Prusina dodavši kako će u projektu sudjelovati vrhunski međunarodni eksperti i niz hrvatskih izvanstranačkih i stranačkih stručnjaka.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.HDZ je isto tako mogao angažirati MMF
Očito da se u HDZ-u nezna koga su angažirali. Pa to je kao da su angažirali MMF (bez kojega, odnosno “trojke”, neće i ne može biti reformi).
Za upoznavanje s tim institutom i dr. Hans-Werner Sinnom bi bilo idealno da članstvo HDZ-a pročita njegov tekst “Grčka je poput Mongolije” (radi paralela Hrvatske i Grčke).
Nadajmo se da će HDZ stvarno naći snage i hrabrosti da preporuke i rješenje Ifo-a provede u praksu!
Uključite se u raspravu