Na dionici autoceste A2 Zagreb-Macelj između čvorova Jankomir i Zaprešić vozi se uz privremenu regulaciju prometa dvosmjerno zapadnim kolnikom od 4.+500 km do 5.+800 km.
Zbog konstrukcijskih problema na mostu Sava u srijedu poslijepodne je za sav promet privremeno bila zatvorena autocesta A2 Zagreb-Macelj između čvorova Jankomir i Zaprešić u smjeru Maclja. Promet je nakon nekoliko sati ponovno pušten, ali se odvija dvosmjerno zapadnim kolnikom.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu