Nautički turizam ove će godine zasigurno premašiti lanjske brojke rezervacija plovila i noćenja nautičara, kojih je već u prvih devet mjeseci bilo 12,8 milijuna što je 2,8 posto više nego lani, doznaje se iz Sektora za turizam Hrvatske gospodarske komore (HGK).
Podsjećajući da je prošle godine u Hrvatskoj bilo više od 63 tisuće rezervacija plovila i oko 2,5 milijuna noćenja nautičara, iz HGK naglašavaju da je ove godine nastavljen rast, kao u jednoj od rijetkih zemalja koje taj rast ostvaruje gotovo svake godine, što ju svrstava među vodeće europske i svjetske nautičke destinacije.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu