Hrvatski autoklub (HAK) upozorio je da će vikend uoči blagdana Velike Gospe koji se tradicionalno obilježava u većini europskih država, na hrvatske prometnice dovesti ponovno vrlo gust promet već od petka, 10 kolovoza, pa sve do ponedjeljka, 13. kolovoza.
HAK napominje kako je tijekom proteklih vikenda primjećeno da se mijenjaju navike putovanja na ljetna odredišta ili kroz Hrvatsku, tako da osim tijekom vikenda, mnogi biraju i druge dane u tjednu, a osobito petak i ponedjeljak. Tih se dana također na cestama stvaraju velike gužve, česti su zastoji i vožnja u koloni.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu