Prema prvim privremenim podacima za 2022. godinu, od početka godine do 26. prosinca na autocestama u nadležnosti Hrvatskih autocesta (HAC) evidentiran je promet 62.905.894 vozila, a ukupno je naplaćena cestarina od 3,01 milijarde kuna, izvijestio je HAC u četvrtak.
To je, navode iz HAC-a, prvi put u povijesti da je iznos naplaćene cestarine prije završetka godine premašio tri milijarde kuna.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu