Đurđevački gradonačelnik Željko Lacković došao je na zanimljivu ideju kako da privuče turiste u svoj kraj. Kupovinom nekoliko deva.
''Imamo idealnu turističku destinaciju, Đurđevačke pijeske, no nemamo proizvod. Jahanje na devama zasigurno će biti prava atrakcija za turiste. Moramo maksimalno iskoristiti naše turističke potencijale'', rekao je Lacković o svojoj domišljatoj ideji.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu