S novom godinom u Istru je stiglo i poskupljenje režija. Od siječnja na adrese stižu veći računi za vodu. Većem dijelu Istre, koji pokriva Istarski vodovod, cijena fiksnog dijela porast će za oko 13 posto, dok će se onaj varijabilni, po novom, plaćati po dvije tarife – ljetnoj i zimskoj, piše Dnevnik.hr.
Cijena vode će od početka lipnja do kraja rujna biti gotovo 50 posto veća, i po kubiku stajat će 90 centi. Ostalih 8 mjeseci u godini cijena ostaje kao i lani.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu