Kad je prije dva mjeseca Zagrepčanka Mihaela Mikec krenula internet-bankarstvom platiti račune, zaprepastila se shvativši da joj je račun blokiran zbog ovrhe, piše Večernji list.
– Znajući da nisam ništa dužna, otišla sam u Finu gdje su mi rekli da je riječ o dugu o čak 54.000 kuna koji potražuje Zagrebačka banka preko odvjetničkog ureda Mađarić i Lui! Šokiralo me – kazala nam je M. Mikec.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu