Udruga Zviždač ustvrdila je danas da je umirovljeni pukovnik HV-a i "zviždač" Branko Kakarić po nalogu Vlade od petka prisilno hospitaliziran u Psihijatrijskoj bolnici Vrapče, dok iz Vlade poručuju kako ništa ne znaju o tome.
Predsjednica udruge Zviždač Vesna Balenović u priopćenju je ustvrdila da vlasti s Markova trga u ovom tjednu vjerojatno ne žele da im bilo tko ukazivanjem na kriminal pomuti "svečarsko raspoloženje povodom ulaska u EU", a Kakarić je namjeravao danas u Bruxellesu početi štrajkati glađu kako bi upozorio na kriminal i korupciju u humanitarnom razminiranju Hrvatske.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Kad će se kod nas dogoditi Brazil?[emo_palacg][emo_ljut]
OSLOBOĐEN ZVIŽDAČ KOJI JE PO NALOGU VLADE SMJEŠTEN U LUDNICU :
http://www.index.hr/vijesti/clanak/oslobodjen-zvizdac-koji-je-po-nalogu-vlade-smjesten-u-ludnicu-/685177.aspx
RAZOTKRIVAO KRIMINALNU AFERU PA GA STRPALI U LUDNICU :
http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/269961/Razotkrivao-kriminalnu-aferu-pa-ga-strpali-u-Vrapce.html [tportal.hr]
VEČINA HRVATA SMATRA DA SDP VODI HRVATSKU U PROPAST :
http://www.index.hr/vijesti/clanak/vecina-hrvata-smatra-da-sdp-vodi-hrvatsku-u-propast/685128.aspx
Uključite se u raspravu