Tek 25% ispitanika će ove godine dobiti božićnicu, pokazala je anketa koju je proveo portal posao.hr na 550 ispitanika u razdoblju od 30. studenog do 14. prosinca 2015.
Od četvrtine ispitanika koji će dobiti božićnicu, većina (21%) je potvrdila da je svake godine dobije, a tek je manji udio od 4% ispitanika reklo je da će ove godine nakon dugo vremena dobiti božićnicu.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu