ZVZD (Zvijezda d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZVZD (Zvijezda d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



5. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. (23057039320) 2.209 +18

Erste i dalje skuplja, ovakav dan kakav je bio danas čisti jackpot za njih. Jedino što danas nisam pratio trgovanje pa me nije bilo na bidu. Nadam se da ste ostavili nešto municije i za sutra[emo_novac].

To je skrbnički računa,pretpostvljate li čiji ? 🙂
[/quote]
Pada mi jedno ime na pamet, ali bude on sam OBJAVIO kad osjeti potrebu[emo_namigusa].

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Bloger? Nije vrag da ga je povecanje pdv-a na ulje privuklo

Odavno je tu,u top 10 ga imenom i prezimenom nema,dakle ili ima neku vrlo malu količinu ili je ovo njegov skrbnički…

5. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. (23057039320) 2.228 +17 [emo_namigusa][emo_novac]

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

5. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. (23057039320) 2.229 +1[emo_smijesak]. Ajmo, ajmo, pa što smo do tog došli da vas se mora s aska skidat kao danas[emo_novac]. Tehničku ne ću niti spominjat[emo_namigusa].

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

5. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. (23057039320) 2.235 +6. A obzirom da je promet u iduća tri dana bio 2, 1, 1 komada, može se pretpostaviti što slijedi uskoro…[emo_palacg]

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Što slijedi uskoro, i zašto mislite da je to Bakićev račun?


Što slijedi uskoro, i zašto mislite da je to Bakićev račun?

Zbog toga što je u nekoliko navrata napisao da ima ZVZD, a u top 10 ga nema pod osnovnim računom tako da ili ima neznatne količine ili je ovo njegov skrbnički…



Što slijedi uskoro, i zašto mislite da je to Bakićev račun?

Zbog toga što je u nekoliko navrata napisao da ima ZVZD, a u top 10 ga nema pod osnovnim računom tako da ili ima neznatne količine ili je ovo njegov skrbnički…
[/quote]

A obzirom da ”mu” sve manje dionica upada u mrežu na ovim razinama, morat će se usidrit malo dublje u teritorijalnim vodama…

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.




Što slijedi uskoro, i zašto mislite da je to Bakićev račun?

Zbog toga što je u nekoliko navrata napisao da ima ZVZD, a u top 10 ga nema pod osnovnim računom tako da ili ima neznatne količine ili je ovo njegov skrbnički…
[/quote]

A obzirom da ''mu'' sve manje dionica upada u mrežu na ovim razinama, morat će se usidrit malo dublje u teritorijalnim vodama…
[/quote]
A s druge strane….vrijednost dionica na ovom skrbničkom je oko 8mil, teško da gospodin Bakić ima toliko ZVZD a da o njoj ništa ne piše….

Ključ svega jest da je od 5.9. dionica trgovana svaki dan…
http://zse.hr/default.aspx?id=42247

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

eto mozda zvijezde uskoro na crobex

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

New Report

Close