ZVZD (Zvijezda d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZVZD (Zvijezda d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

a slušaj koliko znam biljno ulje je 9 kuna i ako padne za 20-30% sigurno ću ga livat u dizelaša jer je to negdni 6-7 kuna pa makar bilo mađarsko
zvijezda ne bi nista vrijedila da nije u agrokoru a samim tim u konzumu
a meni je čudno naprimjer da je zvijezdino ulje u bosni 8 kuna a u nas 12 ,99

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

nemam ja tu vele dionica 2 s obzirom na likvidnost taka da i nje neki belaj ako popušim mada sumljam gledajući fundamente
a prehrambeni sektor uvik će imati perspektivu zbog porasta stanovništva
ekstremnih klimatskih promjena, sve manje kvalitetne obradive površine

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

ma ajde što je RDG loš, ali nitko ne spominje da je nestalo 100 milja kuna iz kapitala!!!

halo?[emo_vrtimise]

KAD NEMA BOOKA, NEMA NI DRUKA!

Svi spominju Todine papire ali baš nitko zvzd.

Pitam se kako je svima ovo promaklo?
Namjerno ili slučajno??

Iz intervjua:

Koliko domaćih dobavljača ćete maknuti s polica u Sloveniji?

Reći ću ovako: gdje god smo došli, ne gledano na to koliko društva smo koncentrirali, ljudi nam nikada nisu vjerovali, pitali su se što će se dogoditi. A sada smo napravili europsko konkurentno poduzeće. Vjerujte, za ovu regiju je jako bitno da se trgovina spoji, kako bi se zaštitili domaći dobavljači. Govori se da ćemo prodavati samo Agrokorove proizvode. Odite u Beograd i pogledajte što prodajemo. Mi radimo samo sladoled, ulje i margarin, meso i mesne proizvode i vodu. Pa nismo ludi, da vozimo Jamnicu u Sloveniju, ako se Radenska tako dobro prodaje. Sa sladoledom smo ionako već drugi na vašem tržištu. Margarin i majonezu ne radite, a drugo pak nemamo.

LEAVE THE WORLD BEHINED


Pa nismo ludi, da vozimo Jamnicu u Sloveniju, ako se Radenska tako dobro prodaje.

Ne da im se voziti Jamnicu u Sloveniju ali im se da u SAD.[emo_smijeh]

"Only dead fish swim with the stream"

Nitko ne komentira izvješće???

[emo_smijeh]

LEAVE THE WORLD BEHINED

Rast dobiti Zvijezde


Nitko ne komentira izvješće???

[emo_smijeh]

solidno, sad dionica opet izgleda jako povoljno.

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM



Nitko ne komentira izvješće???

[emo_smijeh]

solidno, sad dionica opet izgleda jako povoljno.
[/quote]

I meni tako izgleda.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]




Nitko ne komentira izvješće???

[emo_smijeh]

solidno, sad dionica opet izgleda jako povoljno.
[/quote]

I meni tako izgleda.

lp
[/quote]
Meni izgleda jako skupa, a moje mišljenje očito dijele i veliki.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

Jako je skupa.., nego nekako mislim da kad su je ti “veliki” s kojima djeliš mišljenje kupovali kad je bila ipak malo skuplja čini mi se negdje preko 10-ak K kuna.

Ciao![emo_novac]

LEAVE THE WORLD BEHINED

ovdje reba biti strpljiv,ovaj sto izlazi koci ,,,al to je dobro ,,naravno to je logika velikih kupi skupo prodaj za nista ,,,ovo ce biti dobra zarada kad se ovoga rijesimo,

New Report

Close