ZVCV (Zvečevo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZVCV (Zvečevo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

https://eho.zse.hr/obavijesti-izdavatelja/view/54191

Ponuda za preuzimanje.

Konačno jedna dobra i za Zvečevo

Uf….

imam ga od početka mojeg trgovanja, mislim da sam PRVIH 100  kupio na ATH , preko 500Kn..bilo je tu svega, zavolio sam na neki čudni način tu firmu, i iskreno, imam osjećaj osobnog gubitka…kao da je netko meni blizak iznenada preminuo…

Baš čudan osjećaj….

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Ide po book-u ili malo više…

Ima li netko ideju koja bi mogla biti cijena po dionici u preuzimanju?

Idemo procjene ponude?

Crumarix, 26.03.2024. u 16:18

Uf….

imam ga od početka mojeg trgovanja, mislim da sam PRVIH 100  kupio na ATH , preko 500Kn..bilo je tu svega, zavolio sam na neki čudni način tu firmu, i iskreno, imam osjećaj osobnog gubitka…kao da je netko meni blizak iznenada preminuo…

Baš čudan osjećaj….

Sjecam te se iz tih vremena, ja kada sam ulazio ti si vec bio renomirani MKT na njoj (jedan papir nisi mogao kupiti bez tebe) i to je tako ostalo do danas. Ako je takva nostalgija u pitanju, ti nemoj prodati i nastavi na njoj skupljat pinku. Tu su di jesu nikamo ne idu, samo su promjenili gazdu.

Ajmo prijedlozi cijene papira

Book cca 25 eura.Budući da su poslovanje stavili praktički na nulu,sa premijom 50 posto ma book cca 40 eura.

https://novac.jutarnji.hr/novac/aktualno/ruski-milijarder-koji-je-zbog-ukrajine-na-popisu-sankcioniranih-osoba-kupio-zvecevo-15443522

odake podatak da je book 25 eura?

Book 12,5 eura

Nominalna (knjigovodstvena) vrijednost dionice 26 eura

Ako je book cca 12,5 ..

bio je 12,17, po podacima sa MD na 4/22.

Ne znam koliki je nakon konsolidacije poslovanja, neka je 12.50 kao što speedy navodi, i neka ide bez premije, stvarno mi nisu jasni prodavači ispod 12.50 .

Neka i griješim, ali moja pretpostavka da cijena bude u okviru 13-15 .

 

 

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?





Crumarix, 02.04.2024. u 13:01



Ako je book cca 12,5 ..

bio je 12,17, po podacima sa MD na 4/22.

Ne znam koliki je nakon konsolidacije poslovanja, neka je 12.50 kao što speedy navodi, i neka ide bez premije, stvarno mi nisu jasni prodavači ispod 12.50 .

Neka i griješim, ali moja pretpostavka da cijena bude u okviru 13-15 .

 

 



Ukoliko je operativno stabilizirano na nulu, kupili su i neke brendove koji vrijede.

 

Rus je upravo kupio Mikado, prvu čokoladu na svijetu s rižom. To nema niti Nestle, niti Mondalez, imalo Zvečevo i otišlo za neku siću.

 

Potencijal marketinški je u najmanju ruku odličan.

 

let that sink.

 

Drugo s 30% premije na BV (pitanje ima li tu nevalorizirane imovine) dolazi do 15.8€.

 

Ako gledamo max 15% free float dionica, to je cca 60.000kom.

Cca 3 € ekstra je niti 200.000€ da se riješi svih nas, potencijalnih zanovijetala.

 

Optimisticno mislim da ide 15-16€ range.

 

Zimzi bravo, u parama si 😎

Crumarix, 02.04.2024. u 13:01

Ako je book cca 12,5 ..

bio je 12,17, po podacima sa MD na 4/22.

Ne znam koliki je nakon konsolidacije poslovanja, neka je 12.50 kao što speedy navodi, i neka ide bez premije, stvarno mi nisu jasni prodavači ispod 12.50 .

Neka i griješim, ali moja pretpostavka da cijena bude u okviru 13-15 .



Ukoliko je operativno stabilizirano na nulu, kupili su i neke brendove koji vrijede.



Rus je upravo kupio Mikado, prvu čokoladu na svijetu s rižom. To nema niti Nestle, niti Mondalez, imalo Zvečevo i otišlo za neku siću.




Potencijal marketinški je u najmanju ruku odličan.



let that sink.



Drugo s 30% premije na BV (pitanje ima li tu nevalorizirane imovine) dolazi do 15.8€.



Ako gledamo max 15% free float dionica, to je cca 60.000kom.


Cca 3 € ekstra je niti 200.000€ da se riješi svih nas, potencijalnih zanovijetala.



Optimisticno mislim da ide 15-16€ range.



Zimzi bravo, u parama si 😎


 

Pitanje je da li orihvatu ponudu oli ostati unutra koju gidinu i čekati istiskivanje oo puno večoj cijeni…! U svakom slučaju prvo treba vidjeti postojeći ponudu….

New Report

Close