ZVCV (Zvečevo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZVCV (Zvečevo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

samo u zadnje dvije i pol godine gubitak oko 55 milijuna kuna

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

…a dug/kapital 469%

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

prihodi zadnje četiri godine bilježe pad iz godine u godinu

2013. 162,68 M
2012. 179,06 M
2011. 193,46 M
2010. 210,11 M

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

kakve to ima veze sa dokapom. te brojke su točne i toliko zvečevo vrijedi manje. a s uplatom 40 milja kn vrijedi 100 kn po dionici više. ako odljev uslijd gubitka je loše, onda je valjda priljev uslije dokapa dobro. ili postoj neka nearistotelijanska logika koja kaže da a i b istovremeno mogu biti i a i b. pa mi ovdje se ne radujemo poslovanju, nego dokapu. ako se polovanje promijeni, radovat ćemo se i tome. dat će tesco i to da doživimo

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Ja šumom, a ti drumom, investimire, zar ti ne vidiš da više nema kupnje na ovoj dionici?! Na dan vijesti o dokapitalizaciji, netko je, od prvih deset, pomislio da će mu ovdje ići lako navlačenje malih. Kad ono…[emo_beztona]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

na žalost (ili na sreću?) nemam ja želudac za ovakve stvari… nekoliko desetaka postova i svaki pozitivni u startu počašćen s 10 nula minimalno.

jasni su mi dioničari Zvečeva i njihovo gledanje na ovaj dokap.
nisu mi jasni ovi koji nemaju, niti planiraju imati Zvečevo, ali osjećaju nevjerojatnu potrebu pisati na način koji pišu… vjerojatno iz altruističkih pobuda i želje da spriječe da mi nekome uvalimo vruće krumpire?!

pozdrav dioničarima Zvečeva i nadam se da će ova priča završiti dobro za sve nas… i za firmu.
i probajte svakako mikado panna cotta šumsko voće – ja i danas jesam.

što se ove teme tiče, over&out


prihodi zadnje četiri godine bilježe pad iz godine u godinu
…..

Poznati altruisto, hvala sto ukazujes neupucenom puku na vrijednim i do sada nepoznatim informacijama. Zvecevo kao takvo, trziste unatrag par tjedana/mjeseci vrednovalo oko 70-ak kn, uz povecu nelikvidnost.
Pitalica: nakon ulaska privatnog novca vise puta navedenog novca(pravi izvor za sada nejasan) dionica vrijedi:
1) manje
2) jednako
3) vise
4) ne vrijedi nista

Novepeceni dionicari su vjerojatno mislili na brzinu okrenuti 40-50%, no sada mozda postanu dugorocni investitori 🙂
U svakom slucaju svima sretno.


Ja šumom, a ti drumom, investimire, zar ti ne vidiš da više nema kupnje na ovoj dionici?! Na dan vijesti o dokapitalizaciji, netko je, od prvih deset, pomislio da će mu ovdje ići lako navlačenje malih. Kad ono…[emo_beztona]

u tome i jest problem – mislili su da će okrenuti u dan, dva. ali dokap je dobra vijest i zaslužuje rast, gubitak je loša vijest i zaslužuje pad. kao što ne valja omalovasžati gubitke, tako ne treba proglasavati dokap prevarom i laži. to ne može biti kada dokap stoji u službenim ispravama zvečeva

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...



prihodi zadnje četiri godine bilježe pad iz godine u godinu
…..

Poznati altruisto, hvala sto ukazujes neupucenom puku na vrijednim i do sada nepoznatim informacijama. Zvecevo kao takvo, trziste unatrag par tjedana/mjeseci vrednovalo oko 70-ak kn, uz povecu nelikvidnost.
Pitalica: nakon ulaska privatnog novca vise puta navedenog novca(pravi izvor za sada nejasan) dionica vrijedi:
1) manje
2) jednako
3) vise
4) ne vrijedi nista

[/quote]

točan odgovor 3)

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

@droetker

bez provociranja: objasni kako ovo ne valja a magma valja?

Magma isprinta sto god hoces, a Zvecevo samo cokolade stnaca? [emo_smijesak]

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."



@droetker

bez provociranja: objasni kako ovo ne valja a magma valja?

što , droetker reklamira magmu. tko smatra magmu dionicom i tvrtkom, taj nije moj istomišljenik.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Između sebe kupuju dionice i tko uleti ostane bez svog kapitala odnosno umanje mu cijenu na 50 i niže pa ti budi investitor na duže a onda te uhvati panika i depresija pa prodaš za siću da izvućeš svoj minus dok ne izgubiš i to malo što imaš.
Onda ekipa kad vidi da su mali većinom otišli izbace neku vijest i opet zvečevo katapultiraju visoko i pričaju o mikado čokoladama kako su fine. Imaju veću zaradu na dionicama nego zvečevo na čokoladama.


što , droetker reklamira magmu. tko smatra magmu dionicom i tvrtkom, taj nije moj istomišljenik.

to je tako dok ne uđeš u magmu, a onda ćeš doživjeti naglo prosvjetljenje i početi svima objašnjavati kako je to podcijenjen biser [emo_smijeh]

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

New Report

Close