ZVCV (Zvečevo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZVCV (Zvečevo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



ako su rekli 26-og,zašto čekaš ranije ?

pa zato jer sam lani dobio 2 dana prije…
[/quote]

zato bi ove godine mogli 2 dana kasnije

Mogao bi nam se Floki pojačati,sad kad su izmijenjeni uvijeti. [proud]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

a đe su pare?

U dionicama,zaglavljene.. [lol] [lol] [lol] [pray]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

je li sjela dividenda?

Odgovor od PBZ-a od maloprije

Poštovani gospodine XXXXXXX,

zahvaljujemo na Vašoj e-mail poruci.

Dividenda društva Zvečevo d.d. još uvijek nije isplaćena. Po primitku uplate, sredstva će biti proknjižena na Vaš PBZ Investor račun.

U nadi nastavka uspješne suradnje, srdačno Vas pozdravljamo.

mozda su reinvestirali našu dividendu? [proud]

"Ko izgubi dobitak, dobije gubitak"

Ma cher Odette,

što će se točno dogoditi našim odlaskom u poseban režim trgovanja. Može li me netko uputiti kako će se zapravo odvijati buduće trgovanje. Naprimjer, kada bih u četvrtak htio kupiti, primjerice 156 dionica po 165 kuna, kako će taj naum biti moguće ostvariti?

Unaprijed Vam hvala i od Boga plaća,

Avec Amour,

Monsieur Swann

Evo da ne pitate više jesu li novci stigli:

SDA (+385 (0) 1 4607 325): isplatu dividende provodi Zvečevo samostalno, ne znaju i nije njihov problem zašto nisu isplatili još.

Zvečevo (+385 (0) 34 276 200): uprava stopirala isplatu zbog toga što kao trenutačno nemaju dovoljno para… danas i sutra neće biti isplata sigurno, a kasnije, kad uprava blagoslovi siplatu. [angry]

Sve manje i manje mi se sviđa Zvečevo na čelu s gosp. Alvirom. Kako se uprava ne može smijenit, može se izaći…gubitak od 50 % je puno ali me tješi da je i Kraš pao isto toliko. S time da će se Kraš sigurno prije vratitai na 800-900 kuna nego Zvečevo na 400-500. [bye]

ZSE -> Pravni propisi i akti -> Poseban režim trgovine

1. DEFINICIJA LIKVIDNOSTI
Dionice koje u tromjesečnom razdoblju ostvare prosječno manje od jedne transakcije dnevno i imaju prosječni dnevni promet manji od 35.000,00 kuna smatraju se manje likvidnim dionicama i trguju se po posebnom režimu trgovine.
Dionice koje su uvrštene u Službeno i Redovito tržište, dionice za koje je sklopljen ugovor s Članom za obavljanje poslova Specijalista te dionice koje ulaze u neki od indeksa Burze uvijek se trguju u režimu redovite burzovne trgovine.
2. POSEBNI REŽIM TRGOVINE
Manje likvidnima dionicama trguje se u posebnom režimu trgovine – isključivo putem postupka analognom postupku predotvaranja.
3. VRIJEME ODVIJANJA POSEBNOG REŽIMA TRGOVINE
Posebni režim trgovine odvijat će se svakog trgovinskog dana u vremenu od 11 do 13 sati sukladno algoritmu koji definira predotvaranje.

Mislim da će se na isti način trgovat samo od 11 do 13h. Znači ništa strašno samo ćeš trebat kupnju ili prodaju obavit od 11 do 13h.


Evo da ne pitate više jesu li novci stigli:

SDA (+385 (0) 1 4607 325): isplatu dividende provodi Zvečevo samostalno, ne znaju i nije njihov problem zašto nisu isplatili još.

Zvečevo (+385 (0) 34 276 200): uprava stopirala isplatu zbog toga što kao trenutačno nemaju dovoljno para… danas i sutra neće biti isplata sigurno, a kasnije, kad uprava blagoslovi siplatu. [angry]

Sve manje i manje mi se sviđa Zvečevo na čelu s gosp. Alvirom. Kako se uprava ne može smijenit, može se izaći…gubitak od 50 % je puno ali me tješi da je i Kraš pao isto toliko. S time da će se Kraš sigurno prije vratitai na 800-900 kuna nego Zvečevo na 400-500. [bye]

Ovo zadnje nisam baš siguran…mislim da će se zvečevo prije vratiti na 500 nego kraš na 900.

...povijest se ponavlja...

samo ne znamgdje je zapelo sa isplatom. od čega ću platiti ratu kredita?

New Report

Close