Županija kupila automobil od 300.000 kuna, građani bijesni

Naslovnica Forum Komentari članaka Županija kupila automobil od 300.000 kuna, građani bijesni

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Komedija, zupanija im se raspada, stanovnici iseljavaju a ovi se ponasaju kao pijani milijarderi ahahahahha…

mislim da bi konacno bilo vrijeme da se zakonski ogranici iznos ili kalasa auta koja se moze kupiti za grad, opcinu, zupaniju… oni su tu kao servis gradana i za tu funkciju im je dovoljan jedan obican pouzdan automobil. Alo zele bas neki luksuz, neka si ga uzmu privatno !!,

ne znam zašto se diže tolika hajka, el vozila su skuplja u startu ali zato su isplativija, osim guma i podvozja i nema nekih drugih troškova servisa a ako će fond sufinancirati i vozilo u konačnici koštati 176 tisuća kuna + PDV, onda je to dobra kupnja jer za taj iznos jedva kupiš vozilo niže srednje klase.

inaće, fakat, ćemu hajka, kao da su 300k, tj. 40k eur., neke hebene pare za novo vozilo više srednje klase!?

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Još jedan dokaz da županije treba ukinuti!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Bolje to- nego djeci igračke u vrtićima ili djeci bolju užinu u školi….fakat…?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


ne znam zašto se diže tolika hajka, el vozila su skuplja u startu ali zato su isplativija, osim guma i podvozja i nema nekih drugih troškova servisa a ako će fond sufinancirati i vozilo u konačnici koštati 176 tisuća kuna + PDV, onda je to dobra kupnja jer za taj iznos jedva kupiš vozilo niže srednje klase.

inaće, fakat, ćemu hajka, kao da su 300k, tj. 40k eur., neke hebene pare za novo vozilo više srednje klase!?

A zasto bi se nekome u sisku uopce trebalo kupovati automobil ? Iz kojeg to razloga mi moramo to financirati ???? Fiat uno iz 80-te je za njih preskup, a ne vozila od 40 tisuca €. Ti si pao s kruske ?

New Report

Close