Zlato najviše od 1980. (objavljeno 06.12.2005.)

Naslovnica Forum Komentari članaka Zlato najviše od 1980. (objavljeno 06.12.2005.)

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Ma to je sve ludilo. Sve raste, tržišta, robe…Očito je previše kapitala na svijetu, spekulanti ovdje, spekulanti tamo, divlja nafta, divlja zlato, dionice se priblizavaju rekordnim razinama, cijene nekretnina su na povijesnim razinama rastu još nezabilježenim tempom, sve je lijepo i krasno, dok negdje ne pukne…
A zna puknut, nebi bilo prvi put viđeno da se fin. sektor odvoji od realnog.
Ali nebu još,nebu, još jedno 10ak godina smo mirni…

Dovoljno vremena da se stignemo obogatiti 🙂

Ovo sa zlatom mi se ne sviđa, biti će to brže od 10 godina. Ili jednostavno Kinezi i Indijci dižu sva tržišta.

Ako zlato raste to znači da novac gubi vrijednost. Netko ga štampa. Ako novac gubi vrijednost znači da će biti spremniji ga što prije potrošiti u vlasničke udjele i nekretnine. Ili sam ja nešto pogriješio?

Političari su kao i sisate žene, ništa koristi od njih, a sav užitak sa njima, se svodi na vlastitoj mašti.


Ako zlato raste to znači da novac gubi vrijednost. Netko ga štampa. Ako novac gubi vrijednost znači da će biti spremniji ga što prije potrošiti u vlasničke udjele i nekretnine. Ili sam ja nešto pogriješio?

Ak ga neko stampa onda su to ameri, samo sumnjam da ga mogu sam tak stampat. Inace, zamisli naciju koja ima monopol s $, praktički sav svijet ih kreditira. A za zlato, stvarno ne znam , tesko mi je objasniti, valjda se i tu dogadaju ciklusi, ili mnogi njuse krizu. Obično uslijed krize se bježi u zlato.
Makar, ne raste samo zlato, i sve ostale robe rastu… I to jako

Evo krenulo zlato dole, korekcija je morala uslijediti…
U zadnjih mjesec mislim da je zlato dobilo skoro 10% ?![smiley13]

New Report

Close