Zdravstvena “rupa” na kraju 2013. bit će duboka kao i prije sanacije?

Naslovnica Forum Komentari članaka Zdravstvena “rupa” na kraju 2013. bit će duboka kao i prije sanacije?

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Ma, to Vam stalno i govorimo…..dug je isti…..cijeli sustav je rupa bez dna….
Linić je u pravu. HDZ je kriv za bolnice…za gubitke , jer su se razbacivali
ZAKONIMA i KOlektivnim ugovorima…
Za lijekove, ne znam……farmaceutsko tržište je toliko rastuće i
napreduje, da novi lijekovi naprosto stalno pristižu na tržište….svakodnevno..
jednostavno, povećavati učešće za lijekove prema pacijentima uz ograničavanje prava na lijekove…nema drugog načina../zaštiti siromašne pacijente, ništa drugo,
a ostalima ….ne znam /

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

@ miami ,

vi farmaceuti u sprezi s veledrogerijama ste uništili zdravstvo prodajući preskupe štetne ljekove i trujući pacijente.

Piši o onom o čemu znaš , o bezobrazno velikim cassama a mitu i korupciji , o umrlim pacijentima od štetnih ljekova (kontraindikacija) , a nemoj pisati o onom o čemu nemaš pojma.

.

Ako otvorite prozor, najlakše čete utvrditi činjenicu dali vani pada kiša !!


@ miami ,

vi farmaceuti u sprezi s veledrogerijama ste uništili zdravstvo prodajući preskupe štetne ljekove i trujući pacijente.

Piši o onom o čemu znaš , o bezobrazno velikim cassama a mitu i korupciji , o umrlim pacijentima od štetnih ljekova (kontraindikacija) , a nemoj pisati o onom o čemu nemaš pojma.

Ima tu istine Pero. Samo budući da imam bliske članove obitelji u zdravstvo znam da je puno odgovornosti i na pacijentima. Puno (previše) pacijenata jednostavno samo traži lijekove. Ne možeš im objasniti da mogu i bez lijekova.
I još nešto – totalna neodgovornost kod uzimanju lijekova. Prečesto se zbog nepravilnog uzimanja i nepažnje bacaju cijele terapije i počinju nove što samo povećava troškove.
U ovakvom sustavu bez odgovornosti svi previše troše.

New Report

Close