Zaradom od izvoza vode Arapima u 10 godina bi otplatili vanjski dug

Naslovnica Forum Komentari članaka Zaradom od izvoza vode Arapima u 10 godina bi otplatili vanjski dug

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

hahaha, o majko mila, na ovo treba snimiti film..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Ovo s izvozom vode je još jedna od teza naših prirodnih bogatstava kojom se narod zatupljuje godinama. Šta mislite da to ima ikakve ekonomske isplativosti bili se toga sjetili njemci ili austrijanci prije nas?

Čak su rijetke zemlje koje imaju prava prirodana bogatstva a da su bogate, čitava Afrika je puna nafte, dijamanata, zlata a gladni su.
Mislim da su japanci prije 50 godina rekli ” mi nemamo nikakva prirodna bogatstva, ako želimo biti bogati mi moramo raditi” i postali su najrazvijenija nacija na svijetu.

Arapi imaju vode.. (ako imaju novaca), ako nemaju, sigurno neće uvoziti vodu iz Hrvatske.. u pol ljeta se već tužimo na sušu? otkuda će to izvoziti,da nije iz akumulacionih jezera hidroelektrana? glavno da se ne smije ni bunar ni gušterna imati (jer je voda ograničeni resurs) ali za izvoz imamo, i to neograničene količine..
Kardum je isto pošandrcao, glade si bubrege tamo kako imaju odlične ideje u svojem “brainstormingu”, trebalo bi im osigurati neku dugoročnu konferenciju u Vrapču da u miru i neometani bolje razrade svoje razvojne strategije

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Vodu treba flaširati i prodavati im. Tankere vode tamo slati je idi.otizam.

Pa Arapi imaju more, imaju love, postoje tehnologije kako dobiti pitku vodu iz morske vode.

Vladi je bolje da se skoncentrira što svi otoci nemaju pitku vodu, a da nas suša ovako uništi urod a ležimo na vodi je …..
Neka si pogledaju kaj su Izraelci napravili od pustinje.
Još malo pa ćemo od njih uvoziti hranu, umjesto obratno.

Ne treba otkrivati toplu vodu, ali isto tako treba raditi, a ne imamo turizam.

Kao od toga ćemo živjeti.

-bože moj i strategije. Ajmo jednog Nobela.

Jako mi se sviđa besplatni internet za cijeli ZAGREB.
To je već nešto, naročito što me HT više ne bu videl.
Kako rastjerati svoje korisnike. Katastrofa.

LP

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]

Pridružujem se kolegama.

Pa ovo je totalna blezgarija….
Na te floskule padaju samo ljudi/glasači sa prosječnim IQ od 90.

Moderni desalinizatori proizvedu do 1000 L pitke vode za… 0,46 $

Koliko ono mi plaćamo jednu L recimo Jane? Više manje cijeli dolar.

Vidim arape kako navaljuju da kupe našu vodu…. [emo_zloban]

...''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''

0,46 možda po cijenama nafte na svjetskom tržištu.. bliže 5 centa u Arabiji..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

a vanjski dug bi otplatio tko? koncesionar? kao što će koncesionar za autoceste otplaćivati vanjski dug iz svoje dobiti?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Kada bude suša uskočiti će Hrvatska država i dati koncesionaru vodu iz pipe.
Tako da mu nadoknadi gubitak, jer vidi vraga bezobrazni hrvatski izvor je presušio, pa jadnik ne može pokriti ni trošak punjenja.
[emo_smijeh]
Pitajte druge gradove u Francuskoj, Engleskoj i njihovim “bivšim kolonijama” kako je završila privatizacija vodovoda i koliko sada plaćaju vodu.

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]

u ovoj našoj zemkji svaka vlast samo gleda štora se može prodat a ne što pokrenut i što kad sve to rasprodamo razmišljali ijedna vlast da i generacija poslije nas treba da nšto imaju kada dođu već vidim polako probne balone za novu rasprodaju

mogli bi i maglu izvoziti npr. to je isto neki derivat od vode.[emo_smijeh]

who dares, wins

Pošto dolazi ljeto, mislim ovo sušno je prošlo,
i imam dva bunara, a i vodovod grdski, na vodu sam jako osjetljiv…
pogotovo kad mi stigne račun..
eto kako bilo da bilo, bile su dvije sušne godine i bunari nisu presušili, čak se i betoniralo i vode je bilo, ne onoliko koliko je ima u normalnim godinama, ali bilo je…

nadam se da žedan neću biti, a i svi vi ste dobrodošli na čašicu vode, e sad da vidim recimo kojeg od onih da mi dođe…pa ljudi moji, kontam da su to rudna bogatstva, ali nikak da shvatim, ak je bunar u mom dvorištu, ako sam si sam platio iskop, ako ja tu živim, moj je i nema toga tko će me uvjerit u suprotno!!!!
ma može doć svevišnji, ja odlučujem, ne treba meni čaša vina, da bi ja njemu dao čašu vode…

stariji znaju, pa pobogu svi ste manje više sa sela, il imate tamo roditelje kako to funkcionira…svatko ima svoj bunar i vuče vode za potrebe kućanstva, stoke, zalijevanje,
a u svakom selu i postoje “javni bunari”, koje su koristili svi…
oni su bili od posebnog nacionalnog značenja i bili su dostupni svima…
ucrtani su u sve karte, očeš civilne, očeš vojne, nisu se smjeli zagađivat, trebali su se čistit itd…
kad se govori o vodi ona je svima dostupna, i kao takva nebi smjela biti ograničena, ali opet da napomenem, kad u vodovodu je nestane i moji susjedi koji su si zatrpali bunare, uvije dođu i pitaju jel si mogu natočit vodu iz vašeg zdenca…eto nikad, ali baš nikad, nijedan moj susjed nije ostao zakinut za vodu…mogu se i posvađat s njime, ali dat ću mu vode…
e sad da netko dojde k meni i počne crpsti, bez razloga, jel je to kakti “rudno”, mislim da bi bilo problema, prvenstveno samnom…
ljudi moji općine, MZ, moraju u redu držati javno dosputnu vodu, daklem bunare iskopane za dobrobit sela, mogu samo reći, drže ih u NEREDU…

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

New Report

Close