Zagrepčanka Asja Petersen nosi frizuru vrijednu 61.000 kuna

Naslovnica Forum Komentari članaka Zagrepčanka Asja Petersen nosi frizuru vrijednu 61.000 kuna

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Asja uopće nije profesorica kineziologije! Neznam uopće zašto se tako reklamira, jer je taj podatak barem jednostavno provjeriti na Kineziološkom fakultetu! Ona ima hrpu papira polijepljenih po zidu svog studija, ali diplomu faksa nema.
Osim toga, cijene su joj prenapuhane, a sat pilatesa ništa spektakularno. Išla sam prije par godina kod nje i nije me se niti najmanje dojmila: ni njezin rad, ni odnos prema klijenticama, a ni njezina frizura (kad smo već kod frizure).


Asja uopće nije profesorica kineziologije! Neznam uopće zašto se tako reklamira, jer je taj podatak barem jednostavno provjeriti na Kineziološkom fakultetu! Ona ima hrpu papira polijepljenih po zidu svog studija, ali diplomu faksa nema.
Osim toga, cijene su joj prenapuhane, a sat pilatesa ništa spektakularno. Išla sam prije par godina kod nje i nije me se niti najmanje dojmila: ni njezin rad, ni odnos prema klijenticama, a ni njezina frizura (kad smo već kod frizure).


istina…..potpuna istina
išo sam i ja prije par godina kod nje i nije ostavila neki dojam na mene…..izbacila me nakon samo 2 treninga jer sam kako je ona rekla dosadan ko UŠ i da joj se diza KOSA na glavi zbog mene i bogami vidim da je bila u pravu jer fakat ima problema sa FRIZUROM i stoga joj se javno ispricavam
pofuk

Jel joj ovaj interview služi kao reklama ili kao antireklama?
Meni se čini ovo drugo!

New Report

Close