Zagrebački poduzetnik povezao 100-tinjak pčelara i postao ‘Kralj pčelinjeg otrova’

Naslovnica Forum Komentari članaka Zagrebački poduzetnik povezao 100-tinjak pčelara i postao ‘Kralj pčelinjeg otrova’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

mnogo više preporučam nježne i ženstvene njemice, te prijateljski raspoložene Australke..

navodno u tim zemljama nema toliko incesta kao u Dalmaciji

Sićan se ko juče kako su na faksu dalmatinke pazile da ih netko ne pojebe.. moram reć da nitko i nije.. (nisu ćaću prevarile)

nego šta je onom nogometašu da je oženio slovenku? šta nije čuo da su dalmatinke najlipše?

i ja sam išao kod njega na sladoled..

kad smo kod agresivnih žena..

blagajnica u (erceg)kafljandu se skoro zabila u mene onako nasilnički.. (i da provocira uvijek zove zaštitara da me gljeda) ima nacističku tetovažu dakle agresivka (međimurka)..

a ni ne zna glupača “tko pravi”.. doduše konobarica se stvarno zabila u mene jer sam gledo neku drugu na placu, a nju nisam ni vidio.. (mislio sam da je slučajno, ali sad kad promislim da nije odletila sa svoji 20 kila dobro se pripremila)

da mi gledaju u guzu i pišu sam već navikao..

kako ja to iskuliram to je  neviđeno.. kao da ih nema..

onda se idu prčit i guzicu mi gurat pod nos.. moram reći da sam bio malo iznenađen, ali sam već navikao na polugole susjede iz ljudskih resursa..

a u dubravici i prehrani vole da mi stanu blizu.. valjda oće da ih primim za guzu, ali ne možemo svi dobit dobit kaj hočemo, kaj ne?

Štrikerice.. oder?

kad sam bio mlađi i ljepši bio sam poslom u MUP-u i uredu za obranu i tamo su mi neki “pravi muškarci” onako ozbiljni i prijeteći se sa mnom ophodili.. Ove agresivke su valjda njihove kćeri ili žene, šta li?

Ali pitanje jest, vole li one elektricitet? sad, ja osobno sam zadužen za lijek za rak..

.. i frenologiju. Recimo Saucha nije imao što treba za politiku.. bio je ono prevrtljiv u krevetu, ako kontaš?

Dakle ako se pitate kako političari noću mirno spavaju, to je zato jer imaju jako stabilne …

nabolje kod team working-a je kad jedan skoči, svi skaču

osobno sam više činčila man

samo neka ustraje, njegova dobra volja bit će nagrađena od dobronamjernih mrava kad tad..

nepoduzetnik, 25.10.2022. u 11:19

kad sam bio mlađi i ljepši bio sam poslom u MUP-u i uredu za obranu i tamo su mi neki “pravi muškarci” onako ozbiljni i prijeteći se sa mnom ophodili.. Ove agresivke su valjda njihove kćeri ili žene, šta li?

Ali pitanje jest, vole li one elektricitet? sad, ja osobno sam zadužen za lijek za rak..

 

nažalost, iako volim golubove, ne volim ih onako STVAARNO

 

nepoduzetnik, 25.10.2022. u 11:49

samo neka ustraje, njegova dobra volja bit će nagrađena od dobronamjernih mrava kad tad..

posthumno ako treba 😛

New Report

Close