Za prisilno naplaćivanje dugova za RTV pristojbu, HRT će morati zaposliti još 80 pravnika

Naslovnica Forum Komentari članaka Za prisilno naplaćivanje dugova za RTV pristojbu, HRT će morati zaposliti još 80 pravnika

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.



@delboy-da nisi uhljeb možda bi u poslovnim krugovima čuo o slučaju!

ne znam što je to uhljeb. ali poznajem aktore priče i znam o čemu govorim. a ti si jedan mali plašljivi miš iza tipkovnice. lopina i sitni kokošar.
[/quote]
Hahaha ne znaš, ali tipično lupetaš! Očigledno si rektalni spelolog dotičnome kada gorljivo braniš nelogičnost!? Napiši ime na đonovima da isti znaju da si nutra!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

nudim ponudu HRT_u da radim za njih, umjesto pravnika koje kane zaposliti, pišem i šaljem opomene i vodim prisilnu naplatu. Po jednom dužniku neka mi plasćaju pet kuna i troškove materijala i pošte. garantiram si dnevno 100 EURa zaradu i to sve prijavim kao porezni prihod i državi će ostato nešto poreza. Puno će to biti manje a učinkovitije nego da zaposle nove djelatnike-pravnike, po meni nisu potrebiti. Šprancu popuniti i mjenjati iznose i podatke o dužnicima zna svatko imalo pismen.

dan je pametniji od noći!

Ivan je najbolje rekao


nudim ponudu HRT_u da radim za njih, umjesto pravnika koje kane zaposliti, pišem i šaljem opomene i vodim prisilnu naplatu. Po jednom dužniku neka mi plasćaju pet kuna i troškove materijala i pošte. garantiram si dnevno 100 EURa zaradu i to sve prijavim kao porezni prihod i državi će ostato nešto poreza. Puno će to biti manje a učinkovitije nego da zaposle nove djelatnike-pravnike, po meni nisu potrebiti. Šprancu popuniti i mjenjati iznose i podatke o dužnicima zna svatko imalo pismen.

a jesi li pravnica sa pravosudnim ispitom , da ih zastupaš na sudovima? naravno da niti kad pišeš ovakve nebuloze. nemaš ti nikakav faks, kamoli pravni. riječ POTREBIT znači SIROMAŠAN tuko.

...povijest se ponavlja...

Jučer bila kod SUCA ZA PREKRŠAJE… ZAMP hoće da im plaćamo autorska prava na TV prijamnik
na koji plaćamo evo -tv pretplatu……. To nam je jedini TV prijamnik u zdravstvenoj ustanovi…
Tvrde da se zabavljamo , slušamo muzičke kanale..i imamo instalirane zvučnike po prostoru ..?!!

Pa, jesi li oni MUTAVI , svi skupa….luđaci jedni !!!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close