Za glasačke listiće 1,3 milijuna kuna bez PDV-a

Naslovnica Forum Komentari članaka Za glasačke listiće 1,3 milijuna kuna bez PDV-a

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Suprug naše rođakinje u Austriji- poludio na IZBORIMA, kada su ga tražili osobnu iskaznicu,
/ PRVI PUT/ počeo se derati…..tko je on? Zar izgleda ko izbjeglica???
Nakon što se izderao, cijepljeni Austrijanac u ranim sedamdesetima….izjurio je demonstrativno psujući
s birališta.
On je umirovljen, ima mirovinu oko 1600,00 Eura / bio je KV bravar /, a njegova gospođa, koja je radila
u praonici automobila /benzinoskoj / ima mirovinu oko 900,00 Eura, što je blizu socijalne pomoći
koju primaju razni doseljenici u Austriji / cca 850,00 Eura mjesečno/.
Cijene , režija i hrane, i ostalih troškova su vrlo slične u Austriji i Hrvatskoj….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Suprug naše rođakinje u Austriji- poludio na IZBORIMA, kada su ga tražili osobnu iskaznicu,
/ PRVI PUT/ počeo se derati…..tko je on? Zar izgleda ko izbjeglica???
Nakon što se izderao, cijepljeni Austrijanac u ranim sedamdesetima….izjurio je demonstrativno psujući
s birališta.
On je umirovljen, ima mirovinu oko 1600,00 Eura / bio je KV bravar /, a njegova gospođa, koja je radila
u praonici automobila /benzinoskoj / ima mirovinu oko 900,00 Eura, što je blizu socijalne pomoći
koju primaju razni doseljenici u Austriji / cca 850,00 Eura mjesečno/.
Cijene , režija i hrane, i ostalih troškova su vrlo slične u Austriji i Hrvatskoj….

Zamolio bi moderatora da nam pojasni sto je pjesnikinja htjela reci s ovim postom te kakve veze ima s temom. Znaci suprug rodjakinje misli da je dovoljno da dodje na izbore bez dokumenata i histerizira kad ga nisu prepoznali. Ok taj dio mi je jasan i s obzirom da znam tko mu je zenina rodjakinja nije za zacudit se.
Drugi dio posta prica o penzijama i usporedba penzija sa socijalnom pomoci doseljenika,a onda za kraj creshendo u vidu usporedbe cijena i troskova u Hrvatskoj i Austriji. Hvala pjesnikinji konacno jedan konkretan post sa cinjenicama i argumentima.Bravo!!! 5 iz zalaganja i 6 iz znanja.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close