VPIK (VUPIK d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VPIK (VUPIK d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.seebiz.eu/ledo-vupik-i-tisak-ulaze-u-sastav-crobex-a/ar-28471/
Potvrda da VPIK ulazi u crobex

The difficulty lies not so much in developing new ideas as in escaping from old ones


http://www.seebiz.eu/ledo-vupik-i-tisak-ulaze-u-sastav-crobex-a/ar-28471/
Potvrda da VPIK ulazi u crobex

a sad spektakl !!!

Bas i nema spektakla…zbas naprotiv mrtvilo

ali mislim da ce biti rasta cijene od 16.3 kada ulazi u crobex VPIK jer ce fondovi (indeksni) kupovat

@ R00kie

nepratim baš fondovsku industriju pa možda pogriješim,
koji su to indexni fondovi? VB Crobex i OTP indexni, neznam, možda ih ima još ali se nemogu sad sjetiti.
Ova dva fonda nemaju bog zna kakvu kupovnu moć, jedan raspolaže s mizernih 5mil kn i blizu je likvidacije (zakonski je minimum 5mil kn,ako se nije nešto promijenilo otkad sam zadnji put čitao) a udjeli im se konstantno smanjuju.

Drugi je jači, 100mil kn no i njemu se udjeli smanjuju, od 6.2011 do 12.2011 je -30mil kn

To što je VPIK ušao u crobex mene veseli, no to ne znači da ga indexni fondovi automatski moraju kupovati.
Vjerojatno će proči neko vrijeme prije toga.
————————————————————————————————————-
Posjedujem nešto VPIK-a ali post nije nagovor na kupnju ni prodaju VPIK-a niti udjela u indexnim fondovima [smiley]

...''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''

Ako malo pogledate unazad vidjet ćete da sam pisao da VUPIK i LEDO ulaze u CROBEX ,ako sam ja znao tu informaciju znali su i drugi ,pa napokon na čemu mislite da su i jedan i drugi toliko rasli,da li će rasti i dalje ,nisam baš siguran znamo da kod BELJA to nije bio slučaj!

Mislite da VUPIK uz ovakve fundamente nema prostora za rast?

Moje misljenje je da je rast je tek zapoceo. Manje je bitno jel je VUPIK u CROBEXu ili ne, bitno da se poslovanje odlicno razvija, proizvodnja raste,…

Ja sam apsolutno miran sto se ovog ulaganja tice.

podatak nije u rangu upada u indeks, ali hajde, izgleda da imamo novajliju u top 10 [smiley]
10. ŠKEGRO MATEJ (19347808963) 3.356 0,22 Osnovni račun

www.knjigara.com

vupiku hdz-ova vlada oprostila 74,689.633 kn.
ako ste i znali, ne ljutite se na ponavljanju, jer lijepo je čuti… [smiley]

www.knjigara.com


podatak nije u rangu upada u indeks, ali hajde, izgleda da imamo novajliju u top 10 [smiley]
10. ŠKEGRO MATEJ (19347808963) 3.356 0,22 Osnovni račun


Imate velikog genijalca
Matej Škegro meteorski se uspinje u klupskoj hijerarhiji. Sin člana IO-a Dinama i uglednog kirurga s Rebra u svibnju je postao skupštinar, a šest mjeseci poslije može se pohvaliti funkcijom financijskog direktora kluba. Samo se nadamo da je s brojkama bolji nego s loptom…

Naime, oko MIOC-a još uvijek kruži legenda da je na kvartovskom haklu Škegro junior bio toliko nespretan da je slomio i ruku i nogu. Istodobno…

Vaš link

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

Da, najjači mi je ovaj dio kak je čovjek spretan. Ne kužim kakve pak to sad ima veze s njegovim poslom direktora financija. Vjerojatno direktor financija u Dinamu moram biti vrhunski atleta :-).
Čovjek je inače diplomirao na špekulacijama. Nadam se da će i ovdje biti uspješan [lol]


Da, najjači mi je ovaj dio kak je čovjek spretan. Ne kužim kakve pak to sad ima veze s njegovim poslom direktora financija. Vjerojatno direktor financija u Dinamu moram biti vrhunski atleta :-).
Čovjek je inače diplomirao na špekulacijama. Nadam se da će i ovdje biti uspješan [lol]

…joj s takvim sigurno nije dosadno… [lol] [lol]


vupiku hdz-ova vlada oprostila 74,689.633 kn.
ako ste i znali, ne ljutite se na ponavljanju, jer lijepo je čuti… [smiley]


…a sada šalu na stranu…pa zar ovo nisu zapravo bili poticaji,pa je jednostavno napravljena kompenzacija… [rolleyes]


vupiku hdz-ova vlada oprostila 74,689.633 kn.
ako ste i znali, ne ljutite se na ponavljanju, jer lijepo je čuti… [smiley]

Koje godine se to dogodilo?



vupiku hdz-ova vlada oprostila 74,689.633 kn.
ako ste i znali, ne ljutite se na ponavljanju, jer lijepo je čuti… [smiley]


…a sada šalu na stranu…pa zar ovo nisu zapravo bili poticaji,pa je jednostavno napravljena kompenzacija… [rolleyes]
[/quote]

Nisu. To je standardna stvar kad kupujes propalu firmu…



vupiku hdz-ova vlada oprostila 74,689.633 kn.
ako ste i znali, ne ljutite se na ponavljanju, jer lijepo je čuti… [smiley]

Koje godine se to dogodilo?
[/quote]

A sad vidim, to je ona star stvar od 2010:

http://media.vecernji-list.hr/pdf/duznici.jpg

Dakle, trenutno nebitno…

New Report

Close