VPIK (VUPIK d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VPIK (VUPIK d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

danas prodao BLJE i ušao u VPIK jer skokovi do 30% brzo vode do 150kn (čitaj 50% dobiti u odnosu na sadašnju cijenu) [tongue]


Neće ljudi sad, na 120 će početi ulaziti kao i na Belje..ili na 150 jer na 120 neće stići, ovo je brzorastuća dionica…

[lol] [lol]

pisanje na forumu nije savjet za ulaganje ili K-P dionica!

po ovom izvještaju ova dionica ne vrijedi više od 33 kn koliko je i TODA ponudio radnicima…to je vrlo vjerovatno s premijom jer mu je žao siromaha…ovo će se raspast ko kula od karata

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

puno vas je zatočeno u vupiku po ovim cijenama i znam da bi svi vrlo rado vidjeli svijeću na 200kn….a povijest nam je već dokazala da je to moguće. 2 mjesec 2010. Rast sa 67-78kn i istresanje na 200-230kn

Podsjetimo se vpik se u 12 mjesecu prodavao po 55-60kn, na današnju cijenu zarada od 80%


700 MILIONA KUNA GUBITAKA PRENESENIH DO OVE GODINE ? ??

PREKO 400 MILIONA KRATKOROCNOG ZADUZENJA ?

Eh, doslo vrijeme kada moras sam sebe citirati .. Ako zbrojimo prenesene gubitke i kratkorocna zaduzenja vec smo na milijardu i sto miliona kuna …

Po cemu je VPIK drukciji od OPtime ?

Zao mi je ali sumnjam da cemo ovu uzdanicu tako brzo vidjeti u uzlaznoj putanji.
Prije sestru PIVK , nego VPIK.
A kome nije jasno zasto neka povuce paralelu izmedju te dvije kompanije, po izvjescima i shvatit ce o cemu pricam…

Kressho


700 MILIONA KUNA GUBITAKA PRENESENIH DO OVE GODINE ? ??

PREKO 400 MILIONA KRATKOROCNOG ZADUZENJA ?

***obrisano***


Zemlja vrijedi milijarde a drugo, krivo čitaš izvještaj….


puno vas je zatočeno u vupiku po ovim cijenama i znam da bi svi vrlo rado vidjeli svijeću na 200kn….a povijest nam je već dokazala da je to moguće. 2 mjesec 2010. Rast sa 67-78kn i istresanje na 200-230kn

Podsjetimo se vpik se u 12 mjesecu prodavao po 55-60kn, na današnju cijenu zarada od 80%


zarada je brutalna…još kad neko braniteljima i šljakerima objasni da idu u propast…bojim se da bude i 33 kn odličan izlaz [bye]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...



puno vas je zatočeno u vupiku po ovim cijenama i znam da bi svi vrlo rado vidjeli svijeću na 200kn….a povijest nam je već dokazala da je to moguće. 2 mjesec 2010. Rast sa 67-78kn i istresanje na 200-230kn

Podsjetimo se vpik se u 12 mjesecu prodavao po 55-60kn, na današnju cijenu zarada od 80%


zarada je brutalna…još kad neko braniteljima i šljakerima objasni da idu u propast…bojim se da bude i 33 kn odličan izlaz [bye]
[/quote]

Isto kao što je propala… koja firma iz koncerna Agrokor nakon preuzimanja?


700 MILIONA KUNA GUBITAKA PRENESENIH DO OVE GODINE ? ??

PREKO 400 MILIONA KRATKOROCNOG ZADUZENJA ?

***obrisano***


Zaludu ti trud,jalni čovječe!!!
Dobit za 2010 je preko 105.000.000 kuna i to uz 323.000.000 kuna ulaganja.
FANTASTIČNO .
Pozdrav



700 MILIONA KUNA GUBITAKA PRENESENIH DO OVE GODINE ? ??

PREKO 400 MILIONA KRATKOROCNOG ZADUZENJA ?

Eh, doslo vrijeme kada moras sam sebe citirati .. Ako zbrojimo prenesene gubitke i kratkorocna zaduzenja vec smo na milijardu i sto miliona kuna …

Po cemu je VPIK drukciji od OPtime ?

Zao mi je ali sumnjam da cemo ovu uzdanicu tako brzo vidjeti u uzlaznoj putanji.
Prije sestru PIVK , nego VPIK.
A kome nije jasno zasto neka povuce paralelu izmedju te dvije kompanije, po izvjescima i shvatit ce o cemu pricam…

[/quote]
Vi navlačite ljude u nelikvidušu PIVK.
Cijele prošle godine je protrgovano oko 120.000 kuna ove dionice.Dobit za 2010 skoro sto puta manja od Vupika.
Nekorektno totalno.Vupikov dnevni promet je veći od PIVK godišnjeg.
Zavist,zavist,zavist!!!

Malo sam prekopao i prodao. Ustvari imaju 65 miliona kn gubitak u 4. kvartalu lani jer su prva 3 kvartala imali dobit 170 miliona….za sve treba vremena a ja pratim previše dionica…..

[sad]

http://www.poslovni.hr/vijesti/radnicima-2728-dionica-vupika-154985.aspx

New Report

Close