VLHO (Valamar grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLHO (Valamar grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jel ima itko dostupno financijsko izvješče za VLHO iz 2010?

ja ga nemam. btw. oće li neko lupit poštenije po bidu ili ne. ove desetke su iznimno prozirne.

hvala [lol]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


ja ga nemam. btw. oće li neko lupit poštenije po bidu ili ne. ove desetke su iznimno prozirne.

hvala [lol]

Najvjerojatnije ne, ovdje vam najčešće 104 komada ide po bidu, za ostalo stvarno trebate imati sreće, naoružajte se strpljenjem ili grickajte ask malo po malo [thumbsup]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Dividenda bi bila fenomenalna, no ja ne znam odakle vam svima to. Firma je kupila udio u korfu i dala javnu ponudu za ostatak. Vi mislite da će ove godine isplatiti još i dividendu? Meni bi to bilo previše. Imam puno vlho-a

Kolega, da vam još jedanput ponovim, potrošili su cca 25 miliona kuna za kupnju od save, nekim cudom mogu još max 10 miliona na javnu ponudu, a sta ce s ostatkom od cca 965 miliona??? Pustiti da im drzava oporezuje nakon promjene vlasti??? Mislim da su austrijanci ipak malo pametniji te da ce na vrijeme izvući cash… A zarada za proslu i ovu godinu se jos uvijek ne vidi u izvjescima tako da vjerojatno imaju jos vise od cca milijardu kn na racunu….


Kolega, da vam još jedanput ponovim, potrošili su cca 25 miliona kuna za kupnju od save, nekim cudom mogu još max 10 miliona na javnu ponudu, a sta ce s ostatkom od cca 965 miliona??? Pustiti da im drzava oporezuje nakon promjene vlasti??? Mislim da su austrijanci ipak malo pametniji te da ce na vrijeme izvući cash… A zarada za proslu i ovu godinu se jos uvijek ne vidi u izvjescima tako da vjerojatno imaju jos vise od cca milijardu kn na racunu….

previše je tu nagađanja, a još se niti nezna kavo im je izvješće za 2010 tako da….

imam dionice VLHOa također…



Kolega, da vam još jedanput ponovim, potrošili su cca 25 miliona kuna za kupnju od save, nekim cudom mogu još max 10 miliona na javnu ponudu, a sta ce s ostatkom od cca 965 miliona??? Pustiti da im drzava oporezuje nakon promjene vlasti??? Mislim da su austrijanci ipak malo pametniji te da ce na vrijeme izvući cash… A zarada za proslu i ovu godinu se jos uvijek ne vidi u izvjescima tako da vjerojatno imaju jos vise od cca milijardu kn na racunu….

previše je tu nagađanja, a još se niti nezna kavo im je izvješće za 2010 tako da….

imam dionice VLHOa također…

[/quote]

Pa za 2009. smo ga saznali preko FINE, netko od kolega je prenio na forum… Na ZSE-u na nećete dočekati, eventualno preko FINE, pa ako netko zna kako doći do toga neka pokuša, ja neznam…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

http://rgfi.fina.hr/JavnaObjava-web/jsp/prijavaKorisnika.jsp navodno bi se ovdje nešto trebalo saznati, no ja ne kužim baš

Što se tiče cijene vlhoa, mislim da je malo previsoka u odnosu na korf. No u odnosu na ostatak burze nemam pojma, previše je netransparentno.


Kolega, da vam još jedanput ponovim, potrošili su cca 25 miliona kuna za kupnju od save, nekim cudom mogu još max 10 miliona na javnu ponudu, a sta ce s ostatkom od cca 965 miliona??? Pustiti da im drzava oporezuje nakon promjene vlasti??? Mislim da su austrijanci ipak malo pametniji te da ce na vrijeme izvući cash… A zarada za proslu i ovu godinu se jos uvijek ne vidi u izvjescima tako da vjerojatno imaju jos vise od cca milijardu kn na racunu….

Pardon, a gde ti vidiš u kojem izveštaju te miliarde na računu koje pominješ?

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

OBVEZE POSLIJE PRIJEMA U TRGOVINU
179. Osoba koja je podnijela zahtjev za prijem u trgovinu na
MTP dužna je izvršavati i slijedeće obveze:
1. Ukoliko je riječ o dionicama ili o potvrdama o
deponiranim dionicama, objaviti slijedeće podatke:
a. Poziv za skupštinu društva;
b. Godišnji financijski izvještaj;
c. Smanjenju ili povećanju temeljnog kapitala;
d. Statusnim promjenama Izdavatelja.

zse

Only God, Muammar and Libya!

Po ovome što ste vi napisali sve to su onda dužni objaviti Agram brokeri, e sad, kako doći do toga preko Agrama [shocked]

Ili Agram obavijest salje na ZSE, pa nas ZSE obavještava!?

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Za 2009. je objavljeno 20.4. na ZSE pa bi onda i za 2010 trebalo biti objavljeno preko ZSE. A svi izvještaji će biti objavljeni na stranicama FINE. Samo to treba dočekat.

Only God, Muammar and Libya!

New Report

Close