VLEN (Brodogradilište Viktor Lenac d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLEN (Brodogradilište Viktor Lenac d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nema sumnji kolega @Lucijan 👌

Vidim da je i Pečar dokupio sad je na 37.003 tisuća kom

OTP isto dokupio i sad su na 41.267 tisuća kom

 

Klasična akumulacija većih investitora. S time da netko na kraju dana se više nije htio lipariti (kako se sad kaže? centariti?) i pobrao sve papire do 3,90.

Do izvjesca ocekujem cijenu od 4,5-5€.

Sada ce se jos neko vrijeme cijena mrcvarit na ovim razinama, jer se ocekuje izlazak Vukadina. On je izasao ili mu je ostala koja tisucica.

Kasnije nam je samo nebo granica.

Što ne kupite sad po 3,80. Stavite 10000 komada na bid i prosut će vam netko.

Vukadin mislim da je izašao tako da dionica nema velikih prepreka da se pozicionira između 4,5-5!Naravno ovisit ce i o likvidnosti zse!

Uobičajeni VLEN.

Kreće snažna kupovina pojedinaca koji znaju rezultate Q2. Svaki kvartal isto.

Nakon 4.06 EUR prodaje gotovo da i nema. Ovaj put se treba nakrcati i držati. Broj dioničara se masu usmanjio. A i ptice na grani već znaju da je Q2 po dobiti brutalan.

Trolam, hejtam, vrijeđam, ponižavam, omaložavami - mućki Džubrarim.

sitnariba, 15.06.2023. u 19:36

Nema sumnji kolega @Lucijan 👌

Vidim da je i Pečar dokupio sad je na 37.003 tisuća kom

OTP isto dokupio i sad su na 41.267 tisuća kom

 

 

Dobro primjeceno . OTP povecao za 3000 dionica a Pecar za 950 .

Na bidu iznad 3.8 je 6000 dionica , ne “prosipa” se bas

 

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Ne znam da li će se otvoriti niže video, uglavnom onaj tanker RED OPAL koji je bio do prije koji dan u Lencu je ogroman i posao odlično odrađen, imate video i na instagramu 🚢🙋‍♂️

 

https://www.instagram.com/reel/CtjDB9ksIgL/?igshid=MTc4MmM1YmI2Ng==

Završen TRENTON i naravno na vrijeme i profesionalno

https://lavoce.hr/cronaca/cronaca-fiumana/la-usns-trenton-agli-ormeggi-nel-porto-cittadino

sitnariba, 17.06.2023. u 10:42

Završen TRENTON i naravno na vrijeme i profesionalno

https://lavoce.hr/cronaca/cronaca-fiumana/la-usns-trenton-agli-ormeggi-nel-porto-cittadino

Katamaran je prošao redoviti planski servis u brodogradilištu Viktor Lenac. Cijena operacije je blizu 4 milijuna dolara. E to je dobra vijest. 

Ovaj Lenac je tvornica novca, pitanje je vremena kada ide cijena u orbitu…

@BabaLuji i to samo od TRENTONA 👌😊 a koliko ih još ulazi u Q2 🚢🚢🚢🚢🚢 pa još do kraja godine, pa idućih godina itd..

Do 5 eurića je propuh veliki, dionica je sve manje u opticaju stoga nemojte mi dizati cijenu…

👍🤣

Dionica je sve manje to je točno, prvih 10.podebljavaju pozicije tako da će ih biti još manje u opticaju po ovim cijenama, pogotovo pred kraj Q2 🙃🙂 a i ne bi nas sve iznenadilo da uskoro netko pokupi i preko 5€





BabaLuji, 17.06.2023. u 19:19



Do 5 eurića je propuh veliki, dionica je sve manje u opticaju stoga nemojte mi dizati cijenu…



 

😄 Branka je također dokupila cca 250 kom

Znači OTP,Pečar i Branka pojačali pozicije, tako da kolega izgleda da moramo još i mi 😊 “pokvarit” ćemo si ulaz, ali što se mora, mora se 😄

Nije nagovor na kupnju ili prodaju 😋

BabaLuji, 17.06.2023. u 19:19

Do 5 eurića je propuh veliki, dionica je sve manje u opticaju stoga nemojte mi dizati cijenu…

 

Prvih 10 dioničara 90,41%

Branka dokupila, sad je na 37,240 komada i zauzela 8.mjesto , možda cilja na 7.mjesto ispred OTP-a 😊 nedostaje još par tisućica , da li će to OTP dopustiti ili se uključiti u dokup do +5 € ovo što je još malo ostalo

New Report

Close