VLEN (Brodogradilište Viktor Lenac d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLEN (Brodogradilište Viktor Lenac d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nenormalno je koliko posla su si nagomilali. To me fascinira, izgleda da su dobar i kvalitetan brand u svom segmentu posla. Ovo sa amerima ih je postavilo visoko, zna se da oni ne idu bilo gdje na remonte. Palumbo radi dobar posao i vrijeme je da se to valorizira. Divka nije potrebna jer kupnja doka, povećanje niše za veće brodove donositi će još veće prihode…

Mislim da slijedeći na DOK dolazi brod imena Starship Enterprise, bar koliko vidim po knjizi narudžbe. To bi trebalo pogurati cijenu dionice, pa i moguću izvanrednu dividendu, jer taj remont vridi kao 3 DOK-a 11, a i to je dosta uska niša brodova, za koju su posebno specijalizirani.

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

spalato33, 09.03.2023. u 18:45

Ovdje se sve poklopilo za jedan rast ,nemojte isključit mogućnost dividende bez obzira na dok😀

Ovi si i ja mislim 😊 DOK se napravi sa par velikih poslova 🙂

Trebat će im titanija za te starshipove, a ne samo gvožđa…

Neka rješavaju oni to, a Bud će rješavati dr. Crusher, kad već nemre dr. Kalicu… Kad ga milf 7/9 asimilira, onda će shvatiti da je otpor uzletu Lenca uzaludan, poput trolanja po forumima.

BudFox3, 09.03.2023. u 19:07

Mislim da slijedeći na DOK dolazi brod imena Starship Enterprise, bar koliko vidim po knjizi narudžbe. To bi trebalo pogurati cijenu dionice, pa i moguću izvanrednu dividendu, jer taj remont vridi kao 3 DOK-a 11, a i to je dosta uska niša brodova, za koju su posebno specijalizirani.

Zanimljivo. Takvi poslovi im ne naljeću svaki dan. Osiguravaju im dugoročnu zaposlenost. To je slađe od Američkih vojnih brodova. Bud, di se može pratiti knjiga narudžbi?

Pratim jucer trgovanje samo jedna transakcija po bidu a ostalo se sve udaralo po asku.Tako da i danas je za očekivati nastavak trenda!

sitnariba, 09.03.2023. u 19:58

 





spalato33, 09.03.2023. u 18:45



 

Ovdje se sve poklopilo za jedan rast ,nemojte isključit mogućnost dividende bez obzira na dok😀

 



 

Ovi si i ja mislim 😊 DOK se napravi sa par velikih poslova 🙂

 

Sigurno, jer kada riješe Starship Enterprise, slijedeći je Voyager, istina malo je teži za riješiti zbog brzine warp 10, ali mislim da oni to mogu, a poslije toga ide i dividenda i novi DOK.

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

spalato33, 10.03.2023. u 09:03

Pratim jucer trgovanje samo jedna transakcija po bidu a ostalo se sve udaralo po asku.Tako da i danas je za očekivati nastavak trenda!

Naravno. Ameri jučer – 1.8%, danas futuresi predotvaranje već na -1.7%… sad ćemo mi navaliti po kupnji. Idemo sve do 4 EUR danas.

Idem odmah i do banke po kredit, laganu kamaticu 6-8% samo da ubacim u dionice. Ekonomija nikad bolje nije izgledala.

Trolam, hejtam, vrijeđam, ponižavam, omaložavami - mućki Džubrarim.

Vani crveno kod nas nelikvidno i nesto malo u crveno uz rast vlena

Možda smo baretina i nelikvidni ali da nema ovog fonda na bidu šta kupuje sa tuđim novcima i čisti po offeru, ne bi ni narasli ovoliko.

Imam nešto VLEN i držim trenutno samo zbog njega. Jeb*š fudamente i poslove, nema to veze sa vrijedošću dionice. Ako se makne, idemo u podrum. Ako nastavi kupovati, lagano >4 EUR. Pitanje je samo koliko ima minicije.

Trolam, hejtam, vrijeđam, ponižavam, omaložavami - mućki Džubrarim.

Samo pomalo, sa fondom ili bez njega Lenac raste  😉😊

Vlen je čudo od dionice,kako cijena raste likvidnost se povecava,vrlo brzo smo preko 4

Promet se dosta povećao a naravno i cijena, samo se ponuda smanjila. Taj dio mi je najdraži ne srlja se u prodaju. Ukoliko se ne prestraše sretni imaoci vlen će lijepo zaraditi

na prodaji samo 15 naloga i 25899 dionica

Nema puno dionica u opticaju.

Top-10 ima preko 90% dionica u svom portfelju.

New Report

Close