VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ajme… evo Bame na braniku domovine…, respect…

@sappy
Mislim da neće na 3,67

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


Ajme… evo Bame na braniku domovine…, respect…

invalidska mirovina mu je zagarantirana na ovoj dionici.meni se čini.Top 10 pomno prati stanje na bidu

Moji postovi predstavljaju nagovor na kupnju i prodaju dionica a sve u cilju zarade na tuđoj nesreći.



Ajme… evo Bame na braniku domovine…, respect…

invalidska mirovina mu je zagarantirana na ovoj dionici.meni se čini.Top 10 pomno prati stanje na bidu
[/quote]

jest cca 75.000 kom vldsa ima… ako se ne varam prosjek ulaza 12,00-12,60 ili daggs?




Ajme… evo Bame na braniku domovine…, respect…

invalidska mirovina mu je zagarantirana na ovoj dionici.meni se čini.Top 10 pomno prati stanje na bidu
[/quote]

jest cca 75.000 kom vldsa ima… ako se ne varam prosjek ulaza 12,00-12,60 ili daggs?
[/quote]

Vrijednosnica Količina Kup. cijena Kup. vrijednost Trž. cijena Trž. vrijednost Udio Dobit Prinos (%)
VLDS-R-A K P

60.704 10,73 651.473,88

9,35 567.582,40 61,84 -83.891,48 -12,87

Evo, srećo…….to ti je jedan račun……….mogu ti pastati i ostale

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

trenutno moreš samo paštašutati… srećo… btw: ako se ne varam …zaboravio si mnoštvo toga ili?

@ZZtop
imam još 13000 po 10,90…………veći manjak nego na prvom računu

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.



@ZZtop

imam još 13000 po 10,90…………veći manjak nego na prvom računu

ok… al,opet ispod mene…

http://www.poslovni.hr/vijesti/revizor-validusov-gubitak-je-puno-veci-od-onog-u-knjigama-183995.aspx

…Ukratko, zamjerke revizora mogle bi se svesti na sljedeće: precijenjena imovina i podcijenjene obveze….

Gdje je Lopina da nam objasni da je ovo podcjenjena dionica jer je book 120 kn.

Za pametne investitore ovo nije nikakva novost, pa mi nije jasno zašto ste navalili danas na prodaju.

ajme.. ode ovo… na ono pošto po kn ili €,,, katastrofa od godišnjeg FI 201… a tek smo 25.07.2011.. bravo Ana…

Dionica Validusa u ponedjeljak je pala za 1,68 posto, na 9,3 kune po komadu.

A u utorak 26.09. će pasti cca 30-40%.

Tko se spasio do danas izvukao je nešto. Ostali, nek Vam je dragi Bog na pomoći.

"SAMO JE ŠPEKULACIJA PRAVA STVAR. SVE DRUGO JE ŠPEKULACIJA."

New Report

Close