VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Upravo to i je razlog blokade trgovanje i prethodnih iskrcavanja insider-a.

kolega kojih iskrcavanja šta fantaziraš
jel obavljen stecaj

Ok.. Prvo je bilo ovo..
Vaš link

Inače, taj nizozemski fond već ima 16,54% VABA-e.. Vjerujem da mu je ovo jedinstvena prilika da digne taj postotak na 45,63% a kasnije i iznad 50%..

E sad, ako se pojavio još jedan kupac, a čini se da je tako.. Meni je ovo dobra vijest..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!


Ok.. Prvo je bilo ovo..
Vaš link

Inače, taj nizozemski fond već ima 16,54% VABA-e.. Vjerujem da mu je ovo jedinstvena prilika da digne taj postotak na 45,63% a kasnije i iznad 50%..

E sad, ako se pojavio još jedan kupac, a čini se da je tako.. Meni je ovo dobra vijest..


Da niko ne komentira rečenicu da se javio Joošš jedan kupac,što je dobro Nigdje ne piše da se njima mora prodat Moj tip cijena gore

sad je jasno zašto se insajder jučer iskrcao s 10.000 komada po kupnji na 9,xx kn
to je ZSE! [angry]

lijepo piše u obavijesti koju je potpisao šelebaj u prvom redu: "… je zaprimio NOVU indikativnu ponudu…"

istina je da je ponuda ispod očekivanja ali je i činjenica da imamo 2 igrača u igri. nadalje, ako su vjerovnici dozvolili da validus prodaje imovinu malo po malo kako bi se namirili pa nisu blesavi pustiti vabu (jedinu vrijednu imovinu kako katastrofičari kažu) ispod cijene. od čega će poslije namiriti svoja potraživanja?!


sad je jasno zašto se insajder jučer iskrcao s 10.000 komada po kupnji na 9,xx kn
to je ZSE! [angry]

A nitko u teoriji zavjera nema kombinaciju u kojoj je taj s 10000 kom htio izazvati stampedo da se jeftinije nakrca?

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!



sad je jasno zašto se insajder jučer iskrcao s 10.000 komada po kupnji na 9,xx kn
to je ZSE! [angry]

A nitko u teoriji zavjera nema kombinaciju u kojoj je taj s 10000 kom htio izazvati stampedo da se jeftinije nakrca?
[/quote]

[lol] [lol]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

@fajrunt

da smiješno je, ko i sva ova gomila postova danas. Svi spominju insidera s 10000 kom. A jakog li igrača! A di su svi drugi insideri?

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

http://www.seebiz.eu/hr/banke/validus-renomirani-investitor-zeli-dionice-vaba-banke,108753.html



Upravo to i je razlog blokade trgovanje i prethodnih iskrcavanja insider-a.

kolega kojih iskrcavanja šta fantaziraš
jel obavljen stecaj
[/quote]

Možda sam (istina) upotrijebio malo prejaku i preveliku riječ…nije baš bilo iskrcavanje, ali jučerađnjih preko 13k dionica i nije baš mala količina.

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.

Sad malo razbistrite glave i sjetite se koliko je zainteresiranih. Kolko sam ja upučen od danas ih ima troje. Naravno ako sam u krivu molim ispravak i bistrenje moje glave.
Niz.fond, SG i sad ovaj fond.

treba poslat upit burzi da se očituju iz validusa koliko ima zainteresiranih za vabu i koliko ih snima stanje? dok se to ne razjasni trgovin treba bit blokirana

New Report

Close