VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



vatromet,samo,nažalost opet na krivu stranu… [cry]

A di ti vidiš vatromet? Zasad promet 2395 komada, pa toliko imaju mnogi koji se javljaju ovdje.
Doduše, ne vidim na kupnji ni sve one koji su najavili dokup, bar ne količinski.
[/quote]

Polako kolega… dug je dan…

A nije to baš tako. Već imamo jednu takvu presudu i znamo kako se razriješila-tj.nikakva kazna ih ne izvlači iz ovoga. Fima vrijednosnice ima para, a otkako je uveden OIB niti Milan Horvat niti ovaj drugi neće uspijeti izbjeći ovrhu,tako da što se toga tiče-nije to ni blizu toga što ste napisali. Ekspresno će se moći dobiti spor na temelju ove presude, a onda na ovrhu koja sada ide brzo. Jedini uvjet za ovo je da si upisan kod SKDD-a kao vlasnik dionica. Tako da lijepo lagano čekam da vidim kako će se ovo razriješiti, a onda po besplatnog odvjetnika [cool].

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

FIMA AMI (već su neki "svijesno i namjerno" zaboravili tko i zašto je iza toga) i nadalje br. 1…. tj. vlasnik 10, 64% Podravke…

http://www.mojedionice.com/trg/IzvDionicariPromjene.aspx?sifSim=PODR-R-A

Lp, svim zlonamjenim VLDS drukerima na dolje…
Validus d.d. – odgovor na upit Zagrebačke burze

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/dBd2L0f93CSZLdVM3zqBpQ==.pdf


A nije to baš tako. Već imamo jednu takvu presudu i znamo kako se razriješila-tj.nikakva kazna ih ne izvlači iz ovoga. Fima vrijednosnice ima para, a otkako je uveden OIB niti Milan Horvat niti ovaj drugi neće uspijeti izbjeći ovrhu,tako da što se toga tiče-nije to ni blizu toga što ste napisali. Ekspresno će se moći dobiti spor na temelju ove presude, a onda na ovrhu koja sada ide brzo. Jedini uvjet za ovo je da si upisan kod SKDD-a kao vlasnik dionica. Tako da lijepo lagano čekam da vidim kako će se ovo razriješiti, a onda po besplatnog odvjetnika [cool].

Joj dajte, Horvatu možete zaplijeniti što: "ženu i djecu"??? ili udjele u FIMI (koji vrijede NULU i manje od nule)… očito niste svjesni kakva je situacija, a Vrijednosnice isto baš nisu sjajno… ako nešto doista želite, nemojte čekati…

BRAVO Šelabaj!!!!

"…Validus u finalizaciji dogovora sa svim vjerovnicima, a poslijedično se očekuje i dizanje svih blokada sa poslovnih računa društav"

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/dBd2L0f93CSZLdVM3zqBpQ==.pdf

Dakle, kao što sam i navodio-radi se o dugu od 57 000 kuna prema Đuro Đaković Stan kao upravitelju zgrade u kojem Validus ima ogroman poslovni prostor-i to je riješeno. joj, a ovi neki prodavali po 6,50. ljdi budite pametni. Prošli tjedan je prošao nalog od 18 000 kom, nije prijavljen SKDD-u,već je vjerovatno sakriven na brokerskom računu. Da li to kupuje FIMA Vrijednosnice da bude manje mogućih tužbi? Uh ali će ovdje biti zanimljivo …napokon jedna dobra igra na ZSE,pa neka bolji pobjedi.

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/dBd2L0f93CSZLdVM3zqBpQ==.pdf




vatromet,samo,nažalost opet na krivu stranu… [cry]

A di ti vidiš vatromet? Zasad promet 2395 komada, pa toliko imaju mnogi koji se javljaju ovdje.
Doduše, ne vidim na kupnji ni sve one koji su najavili dokup, bar ne količinski.
[/quote]

Polako kolega… dug je dan…
[/quote]

Ne kažem da ga ne može i neće biti, ali zasad ga ne vidim.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!





vatromet,samo,nažalost opet na krivu stranu… [cry]

A di ti vidiš vatromet? Zasad promet 2395 komada, pa toliko imaju mnogi koji se javljaju ovdje.
Doduše, ne vidim na kupnji ni sve one koji su najavili dokup, bar ne količinski.
[/quote]

Polako kolega… dug je dan…
[/quote]

Ne kažem da ga ne može i neće biti, ali zasad ga ne vidim.
[/quote]

Kolega, ovo konačno roka debelo gore… sve vam piše na ZSE…

Kolega, ne razumijem čemu drukati više prema dolje. I ova trenutna cijena je kao da je stečaj već proveden a preostao je samo jedan javni WC u portfelju Validusa. Vidjeti ćete da od stečaja neće biti ništa. Ova tužba se povlači, a Validus ide dalje. Podravka čini mi se napokon ima čiste ljude na vodećim pozicijama, ali isto tako i Validus ima na čelu čovjeka kojega se ne treba sramiti. Prevrijedno je da Validus opstane , a ništa se ne bi dobilo da ga se gurne u stečaj. Sa Podravkom se treba razumno dogovoriti,ipak je tadašnje vodstvo vuklo glavne konce. To čiji je FIMA AMI se uopće ne tiče ovog sadašnjeg Validusa. Podravka, Pluri, Validus trebaju međusobno podijeliti način izlaska iz situacije u koju su ih doveli neki drugi klinci, a oni će već platiti za to. I kolega, vjerujte da FIMA vrijednosnice, Horvat i Hajdin itekako imaju toga iz čega bi se ako sve propadne vrlo lako mogli naplatiti.

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

I da, zaboravio sam nešto napisati-
BRAVO ŠELEBAJ!!!!

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

New Report

Close