VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




@Mcinha

Stečaj je već otvoren,zar ste zaboravili????
Cijena dionice je 64 lipe.
U tijeku je postupak delistiranja dionice.
Što se prije pomirite sa realnosti,bolje za Vas.
Pozdrav

Vaš link
Pozdrav
[/quote]
To znači samo da je stečaj već pokrenut.
Mogu se oni žaliti kome hoće,ali stečaj je otvoren-pokrenut.
Pozdrav

@bisakovi

I što se događa ako se žalba uvaži, ne dolazi li možda do obustave stečaja?

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

@Mcinha
J a govorim o činjenicama,a Vi o željama.
Da ne postoje razlozi za stečaj isti ne bi niti bio otvoren.
Meni do sada nije poznat niti jedan razlog za obustavu stečaja tako da je moje mišljenje da je žalba samo formalne prirode i da neće ništa promjeniti.
Pozdrav



@Mcinha

J a govorim o činjenicama,a Vi o željama.
Da ne postoje razlozi za stečaj isti ne bi niti bio otvoren.
Meni do sada nije poznat niti jedan razlog za obustavu stečaja tako da je moje mišljenje da je žalba samo formalne prirode i da neće ništa promjeniti.
Pozdrav

Ok, što je sa Diokijem, Varteksom (103 miljuna duga državi, VLDS dug je kikiriki za ove) i da dalje ne nabrajam, a ima kandidata, zašto one nisu poslane u stečaj,a imaju sve preduvjete. Zakon bi trebao biti isti za sve, zar ne? Razloga za obustavu stečaja ima dosta, međutim neću o njima javno. Vidjet ćemo odluku VTS-a, pa ćemo biti pametrniji.
Lp

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima




@Mcinha

J a govorim o činjenicama,a Vi o željama.
Da ne postoje razlozi za stečaj isti ne bi niti bio otvoren.
Meni do sada nije poznat niti jedan razlog za obustavu stečaja tako da je moje mišljenje da je žalba samo formalne prirode i da neće ništa promjeniti.
Pozdrav

Ok, što je sa Diokijem, Varteksom (103 miljuna duga državi, VLDS dug je kikiriki za ove) i da dalje ne nabrajam, a ima kandidata, zašto one nisu poslane u stečaj,a imaju sve preduvjete. Zakon bi trebao biti isti za sve, zar ne? Razloga za obustavu stečaja ima dosta, međutim neću o njima javno. Vidjet ćemo odluku VTS-a, pa ćemo biti pametrniji.
Lp
[/quote]
Usporedbe sa Diokijem i Varteksom nisu umjesne jer ove firme se bave proizvodnjom i zapošljavaju ljude i to dosta njih.
Država nema nikakvog motiva spašavati Validus.
Koliko je meni poznato,ako dužnik ne može podmirivati svoje obaveze stečaj se neće ukinuti.
Uopće mi nije jasno na čemu bazirate svoj optimizam?
Pozdrav

Ne mora ga spašavati , uzme pod dug nekretnine, kao i kod Varteksa


Ne mora ga spašavati , uzme pod dug nekretnine, kao i kod Varteksa

Dug Države ne spašava Validus jer je dug Države relativno malen u odnosu na sveukupni dug.
Pozdrav

@bisakovi

I zanimljivo da ga baš država tjera u stečaj zar ne? Vidjet ćemo, ali mislim da razloga za optimizam imam btw. nije baš sve crno-bijelo kako ste naveli u prethodnim postovima, u svakom slučaju ne pada mi na pamet prodavati, čak sam sitno i podebljavao

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

@pinball
ajd… javite se ponovo… 24. Listopada, 2012 nakon 10:00 sati… vezano za Genezu… ako uspijete… pročitajte/proučite si zadnji FI Helios Farosa…

Šta se ti više zamaraš ZZ kad nemaš ovu dionicu..pusti sud neka odluči…

@simao
ja se na sreću više ne zamaram… mislim da se zamaraš ti… ovo je forum, a ne neki konzervativan klub sa nekim eksluzivnim kodom radi razmjene istih novo nastalih mišljenja… moja bivša mišljenja, radi xyz ne-iskustva su hvala Bogu passé … a tvoja?

ALBRECHT SCHLEICHER KG šta je ovo?? pbz kipa why???

New Report

Close